We and The Others
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

We and The Others

Welcome.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(7) oli siin foorumil Teis Apr 11, 2017 4:22 pm
Latest topics
» Pooleli!!!!
Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeby Nicholas Glitch Weyx Nelj Mai 31, 2012 2:56 pm

» Tundidesse registreerimine
Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeby Cecilie Monton Laup Apr 28, 2012 1:45 pm

» Amilie suhted
Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeby Cecilie Monton Laup Apr 28, 2012 1:41 pm

» Lyzanne suhted
Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeby Lyzanne Brooks Laup Apr 21, 2012 8:38 am

» CeCe suhted
Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeby Cecilie Monton Reede Apr 13, 2012 9:25 pm

» Cecilie Monton
Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeby Twins Reede Apr 13, 2012 4:59 pm

» Jake Tyler.
Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeby Jake Tyler Kolm Märts 28, 2012 1:09 pm

» Minho suhted
Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeby Gyeon Minho Teis Märts 27, 2012 2:39 pm

» Krystali suhted
Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeby Ahn Soojung Esm Märts 26, 2012 6:32 pm


 

 Isis Nigra Nox - NPC

Go down 
AutorTeade
Twins
Black Stone direktorid
Black Stone direktorid
Twins


Male Postituste arv : 217
Reputation : 1
Liitumis kuupäev : 03/03/2012

Character sheet
Staatus: Black Stones'i direktor ja direktriss
Rass: Vampiirid.
Võimed: Zephyr - Mustmaagia, surnumanamine, kujumuutja. Vairi - Mõteteteel rääkimine, vaimne kilp, Illusionist.

Isis Nigra Nox - NPC Empty
PostitaminePealkiri: Isis Nigra Nox - NPC   Isis Nigra Nox - NPC I_icon_minitimeNelj Märts 22, 2012 10:52 am

Isis Nigra Nox - NPC Anime_Girl_by_Otaku_01

Nimi: Isis Nigra Nox
Sugu: Naine
Vanus: 14 [17.11/Skorpion]
Rass: Deemon
Võimed: Muunduja, veetaltsutaja, terveneja.
Kool: Black Stones(võib veel muutuda)


Välimus: Isis'el on pikkad süsimustad juuksed ning erinevat värvi mandlikujulised silmad. Üks sügavroheline ning teine erksinine. Tüdruk on saleda kehaga ja umbes 1, 67 pikk. Nigra armastab kanda tumedaid riideid, kuna nende pealt ei paista plekid välja. Tüdruku lemmikriietuse hulka kuuluvad ka lühikesed püksid, T-särk ning lühikesed seelikud, ehk siis asjad, mis ta liikumist oluliselt ei takista. Kontsadega tüdruk eriti suur sõber ei ole ja sama kehtib ka meigi ja muu pudi-padi kohta.
Iseloom: Nigra on üpris isepäine ning mitte just kõige parem kuulaja. Tihti peab talle ühte asja mitu korda ütlema, enne kui see tüdrukule kohale jõuab ja meelde jääb. Tüdruk on ka üpris sõjakas ja valjuhäälne, kuid loomult siiski sõbralik ja abivalmis. Isis ei salli pealetükkivust ja ülbust. Tüdrukul on ka halb komme hakkata vanemate isikute juuresolekul end tõestama, tavaliselt lõppeb see sellega, et ta teeb oma margi väga õnnetult maha.
Perekond: Vanemad Sam ja Irma kes on nüüdseks juba kolm aastat surnud ja seitse õde-venda. Ryan Hecto Nox, Albus Edward Nox, Saemon Timon Nox ja Wandere Isabel Nox, Isabella Walda Nox, Ophelika Aphrodite Nox (häälda nii nagu loed) ja pool õde Arya N. Storm.
Ajalugu: Lisandub hiljem, kui ma selle välja olen mõelnud.

P.S: Mul on hetkel mingi anime tuju, kui see üle läheb siis ma otsin Isis'ele inimese, või panen Rachel'i tagasi ja üldiselt see, et kõigil mu kolmel karakteril on erinevat värvi silmad on lihtsalt halb kokkusattumus, kuna mul algul polnud plaaniski siia Isis't teha, ja tegin erinevat värvi silmadega kaksikud, aga noh, läks nii nagu läks..
Tagasi üles Go down
https://blackasdeath.forum.co.ee
 
Isis Nigra Nox - NPC
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
We and The Others :: Karakter :: Tegelane-
Hüppa: